Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня
Сучасна кухня в сучасному просторі
  • Проект: Кухня
  • Архітектура: Дизайн: Костюков Юрій
  • Монтаж: і виробництво: ТМ Премьер Мебель
  • Місто: Київ
438голосів
Про проект

Декор: 0585 FH

Для чого використано матеріал стільниця та фартух, обідній стіл

Мебльована нами квартира знаходиться в м.Києві, ЖК Сонячна Рів'єра  на березі Дніпра, з вікон якої відкривається надзвичайно гарний краєвид. Напевне, щоб нічого не відволікало від споглядання за природою (у мегаполісі це така рідкість), дизайнер Костюков Юрій вирішив створити інтер'єр в спокійних сіро-коричневих тонах. Кухня настільки майстерно вписана в інтер'єр, що дійсно не привертає зайвої уваги, але відповідає своєму головному призначенню – створити комфортне місце для приготування їжі з задоволенням!

 Сама кухня виготовлена з МДФ – фарбованого RAL 9003 та шпонованого. Шпон дуба полурадиальний, підтонований в колір горіха, має глибокий колір та «відтіняється» білими вставками. В якості стільниці використані панелі Fundermax 0581, які чудово доповнюються трохи світлішим HPL пластиком 0585. Таке поєднання має багато переваг: ефектний зовнішній вигляд, практичність в прибиранні та довговічність використання.   Так як наша кухня є ще й місцем відпочинку та обідньою зоною, були виготовлені два ефектні столи: обідній та журнальний зі стільницями з HPL плити в тон кухонній. Обідній стіл розкладається на величезну компанію, а маленький - просто окраса інтер’єру. Доповнює всю цю красу декорування стін з фарбованого МДФ.

ТМ Премьер Мебель м.Житомир має власне виробництво, якісний персонал та цінні знання в меблевій області. Все це дозволяє нам виготовляти  сучасні меблі та радувати наших клієнтів!