Про нас

З 2001 року ми успішно працюємо на ринку будівельних матеріалів України та є надійним партнером для низки будівельних компаній, проектних бюро, монтажних організацій, архітектурних та дизайнерських студій, а також приватних осіб.

Ми – офіційний представник австрійського заводу Fundermax в Україні – постачаємо та обробляємо HPL панель високої якості, визнаної у всьому світі. За майже 20 років заняття справою, яку ми любимо, екстер'єрний та інтер'єрний Fundermax прикрашає тисячі об'єктів у нашій країні, багато з яких не лише місцевого, а й всеукраїнського значення – міжнародний аеропорт "Бориспіль", Київська мерія, міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького, національний спортивний комплекс «Олімпійський», клініка Охматдит, клініка Феофанія та багато інших.

Сьогодні ми маємо значний унікальний досвід роботи з HPL та супутніми матеріалами, командою сильних професіоналів та технічних фахівців, а також найпотужнішою виробничою базою для філігранної обробки матеріалу будь-яких обсягів у найкоротші терміни та виробництва власних продуктів з Fundermax. Орієнтиром для нас завжди є завдання замовника, яке ми прагнемо виконати на найвищому рівні, передбачаючи завдяки своєму досвіду навіть незначні деталі. Ми із задоволенням ділимося з вами своїми знаннями та завжди надамо технічну підтримку вашому проекту.

Наша команда
Наталія Сірант
Владислав Сінкевич
Христина Рушпель
Максим Пархоменко
Олена Шумакова
Вакансії
список доступних вакансій