Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
Кухня з півостровом
  • Проект: Кухня
  • Архітектура: Дизайн: Роман Погайдак
  • Монтаж: Меблевий кРай
  • Місто: Тернопіль
214голосів
Про проект

Декор 0581 FH Lentos 

Для чого використано матеріал стільниця

Кухонний гарнітур повинен закривати  ряд потреб, а саме бути з мінімальною кількістю навісних тумб, бо як ми всі знаємо, що у шухлядах зручніше все зберігати, вміщувати в собі велику кількість побутової техніки в тому числі посудомийку, духовку, мікрохвилю та вбудовану кавомашину. Працюючи над дизайном кухні я хотів, аби господарів не зустрічали велетенські, габаритні тумби в стелю, які би тільки перевантажували простір, а навпаки - мінімум навісних тумб. І то, б була моя воля я б і від них відмовився. Та тільки через те, що нам площа кухні не дозволила розмістити сушку для посуду внизу, я пішов на компроміс із собою та спроектував всього на всього дві підвісні тумби. Одна для чистого посуду тарілок та кружок, а друга для спецій.

До речі тумби ні в якому разі не заступатимуть світло адже під ними ми теж спроектували ледівську стрічку, яка рівномірно освітлює робочу поверхню і дає нам можливість максимально сконцентруватися на приготуванні їжі. Світло ми вибираємо завжди приємне для ока, м'яке і в ніякому разі не різке, говорячи іншими словами воно нейтральне.

А тепер звертаємо увагу на шухляди та із всіляким начинням у них, карго - це така вертикальна шухляда для пляшок, в якій дуже зручно зберігати спеції, олію, оцет та користуватися під час приготування їжі. У чому фішка шухляд? Та у тому, що з ними завжди зручно. Перш за все господиня не нагинається у позу ЗЮ та не починає нишпорити по тумбах, виставляючи спочатку все на підлогу, що стоїть попереду, а потім стоячи мало не на на колінах добирається до того, що стоїть позаду. Користуючись шухлядами ви отримуєте тільки насолоду від приготування їжі. Бо все зручно, на своєму місці, не треба нагинатися і порпатися у тумбі. А ще завдяки якісним напрямним ті шухляди витримують коли в них напхати гору баняків, чи навіть мішок із цукром.

Закриває потребу у великій робочій частині та місці для прийому їжі ось такий крутий півострів. Місця на ньому вистачає і для того щоб наліпити вареників хоч на цілий місяць, зробити застілля для друзів чи після сварки помиритися з чоловіком …… ну мається на увазі сидячи один навпроти одного та попиваючи вино із келихів. А ви про що подумали?

І фішка стільниці – вона зроблена суцільним куском, без стику. Кухня спроектована таким чином, щоб можна було вирізати із цілого листа Fundermax стільницю в розмір кухні. Вирізати то ми вирізали після численних обмірів а от винести на 6й поверх а понім занести в квартиру і змонтувати то ще був той квест. Та як бачите ми його пройшли успішно.