Fundermax

Fundermax – це австрійська компанія та завод, який є першим за величиною виробником ламінованих композитних панелей (HPL) в Європі. Засновником компанії є Карл Фундер – саме від його прізвища і пішла назва компанії і самого матеріалу. Завод Fundermax працює з 1961 року і постійно вдосконалює свої технології, створюючи нові унікальні розробки в своїй області.

Гасло Fundermax звучить як "for you who create", що знайшло своє відображення у продукції компанії.

Фасадні панелі Fundermax Exterior - це компакт-ламінат високого тиску на базі спеціальних видів паперів, просочених синтетичними термореактивними смолами. Виробництво за високого тиску робить панелі стійкими до деформацій і впливу атмосферних явищ та ультрафіолетових променів. Декори Fundermax Exterior виробляються виключно з коричневою серцевин ...

Панелі Fundermax Interior - великоформатні плоскі листи з паперово-шаруватого пластику високого тиску (HPL), виготовлені зі спеціальних сортів паперу, просочених синтетичними термо-реактивними смолами. Призначені виключно для використання всередині приміщень. Панелі Fundermax Interior виробляються з чорною, білою та сірою серцевинами.