Продовжуємо працювати для вас!

Пройшов вже рік з того моменту, як Україна почала жити в реаліях виснажливої війни, але ми не тільки не здаємось, але й продовжуємо боротися, оновлювати та примножувати бізнес-зв'язки. Чимало компаній змушені були релокувати свій бізнес в інші країни, проте деякі, включаючи нашу компанію, розширили географію своєї діяльності. Багато архітекторів та дизайнерів залишаються в Україні, працюючи з іноземними замовниками та проектами, або переїжджають до Європи аби контактувати з європейським клієнтом напряму.

Повідомляємо вам, що компанія BUDZIRKA не лише присутня, але й активно функціонує в Україні та Польщі. Ми маємо власний офіс, склад та виробництво в двох країнах та готові консультувати як українських архітекторів та дизайнерів, так і меблярів по нашим основним продуктам, таким як HPL Fundermax, керамічні плити Techlam та кераміка Agrob Buchtal. Наші фахівці з задоволенням нададуть вам необхідну інформацію та допомогу у виконанні замовлень, доставці та обробці матеріалів для проектів різного рівня складності.

Якщо ви маєте запитання або бажаєте отримати додаткову інформацію, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою електронної пошти або телефону. Ми завжди готові допомогти вам з вибором найякісніших матеріалів від кращих європейских виробників.