Проголосуй за меня ! :)

5.0/5 оценка (221 голосов)
Миронівський хлібопродукт

Понравился объект ? Поделись с друзьями!!

Миронівський хлібопродукт

Об'єкт:        МХП
Місто:          Київ
Дизайн: AECOM, О. Колеснікова
Реалізація:   ComfortZone
Материал:  FunderMax Interior

Классний дизайн не виникає ні звідки. Він часто логічно викарбовується з історії, що передувала його появі.

Історія Миронівського хлібопродукту (МХП) починалася з переробки зернових й виготовлення круп і комбікормів. Зараз, це потужне підприємство – експортер м'яса птиці в Україні № 1. Але, початок всього можна умістити в один тендітний та водночас сильній і красномовний символ – колосок! Саме парость зернових стала характерною рисою і спрямувала оформлення інтер'єру для адміністративного приміщення Миронівського хлібопродукту.

Втілити таку ідею в офісному open space можна різними способами, та чи не найкращий виготовити індивідуальні меблі, що не тільки слугуватимуть своєю функціональністтю, а й розповідатимуть кожному, відвідувачам і працівникам, живу історію заснування і зростання компанії?
Для таких меблів, на виробництві Будівельної Зірки було використано фанеру, ламіновану HPL пластиком Fundermax. Фасади багатьох виробів – шаф, комодів, завдяки фрезеруванню, прикрашає схематичнихй візерунок, у якому читаються колоски – жита, пшениці, ячміню.

Классна реалізація не виникає ні звідки. Можна мати геніальну ідею і добротний матеріал, але для того, щоб звести все до купи і отримати найкращий результат, потрібно любити свою справу, так як це роблять у ComfortZone! Професіоналізм і натхнення, з яким ця компанія підійшла до проекту МХП, до виробництва і встановлення меблів викликають захват і заслуговують на Подяку!

3535