Проголосуй за меня ! :)

5.0/5 оценка (620 голосов)
Проект Року Fundermax

Понравился объект ? Поделись с друзьями!!

Iвент-Хол "PARK"

Об'єкт:         Iвент-Хол "PARK"
Місто:          Львів
Архітектор: Марко Савицький
Монтаж:        МКС фасад
Материал:   FunderMax Exterior

Марко Савицький, Іван Миронюк (Savytskyy Design).

Про PARK з вуст архітекторів:

"Проектом передбачалось, створити на місці будівлі колишнього кінотеатру в парковій зоні м. Львова, культурний центр з розвинутою інфраструктурою, та благоустроєм навколишньої території. Працюючи над проектом ми намагались врахувати не лише потреби бізнесу, але й необхідність створення осередку культурного відпочинку для львів’ян та гостей міста.

Не виходячи за межі існуючого об’єму будівлі, нам вдалося збільшити площу приміщення завдяки вертикальному поділу будівлі та розмістити два просторих зали, для обслуговування культурних подій, таких як: кінопокази, музичні фестивалі, виставки, урочисті події, імпрези! В інтер’єрі ми свідомо уникали надлишку декорів, щоб сфокусувати увагу на просторі, оточенню зеленого антуражу парку, який прекрасно проглядається через
величезні зашклені вітрини. Прості та лаконічні лінії підсилено використанням натуральних матеріалів – сланцю, дерева та скла, озеленення. На нашу думку, це повинно підкреслити перевагу змісту над формою та шанобливу інтеграцію будівлі в природнє середовище парку!"

4636