Scalamid

SCALAMID з мануфактури, створеної 1985 року, поступово перетворився на одну з найбільших виробничих компаній будівельної галузі Польщі. Девізом компанії завжди була якість, а її запорукою стало те, що сировину для виробництва наших продуктів SCALAMID видобуває самостійно, на власних копальнях.SCALAMID з мануфактури, створеної 1985 року, поступово перетворився на одну з найбільших виробничих компаній будівельної галузі Польщі. Девізом компанії завжди була якість, а її запорукою стало те, що сировину для виробництва наших продуктів SCALAMID видобуває самостійно, на власних копальнях.

Облицювальні панелі SCALAMID виготовлені з матеріалів на основі мінеральної сировини і природних волокон і можуть використовуватися для оздоблення фасадів, підлог і внутрішніх стін.

Основною конкурентною перевагою панелей СКАЛАМІД порівняно з аналогами інших торгових марок є найнижчий на ринку коефіцієнт водопоглинання - лише 2%. Завдяки цій якості панелі SCALAMID не руйнуються взимку, що забезпечує їхню довгострокову і безпечну експлуатацію на фасадах. Цей факт особливо цінний як для власників будівель приватної житлової забудови, так і для забудовників житлової та комерційної нерухомості.