BUDZIRKA POLSKA – УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ BUDMА 2023

З 31 січня по 3 лютого у Міжнародному виставковому центрі Познані відбулася найбільша будівельна виставка Польщі – BUDMA 2023. Щорічно, цю подію відвідують тисячі архітекторів, дизайнерів, будівельників та девелоперів з усього світу і цей рік не став виключеннями.

Тисячі митців завітали у МВЦ у пошуках нових рішень для своїх проектів. І компанія BUDZIRKA POLSKA, яка цьогоріч вперше приймала участь у європейській будівельній виставці, мала чим їх вразити.

Компанія BUDZIRKA POLSKA представила три провідні оздоблювальні матеріали: австрійський ламінат високого тиску Fundermax, іспанські широкоформатні кварцові плити Techlam by Levantina та німецькі керамічні плити Agrob Buchtal. Перевагою всіх цих матеріалів, є те, що всі ці матеріали є відмінним рішенням і для екстер’єрних та інтер’єрних робіт.

HPL Fundermax славиться своєю витривалістю та стійкістю до перепадів температур та несприятливих погодних умов. Широка палітра декорів, надійність та гігієнічність HPL дозволяє реалізувати з нього найоригінальніші ідеї та примінити його в найрізноманітніших проектах – від автозаправних станій та Outdoor, до шкіл чи медичних закладів.

Особливо високо європейці оцінили різноманіття «дерев’яних» декорів, що дозволяє створювати проекти у скандинавському стилі та бути впевненими у довговічності конструкцій.

Крім цього, компанія BUDZIRKA POLSKA презентувала готові практичні рішення з HPL для сантехнічних вузлів, душових кабінок та перегородок. Готовий конструктив та наявність всіх необхідних комплектуючих дуже зацікавила відвідувачів стенду.

Не поступався кількістю відвідувачів і стенд з Techlam by Levantina. Ці натуральні тонкі кварцові плити широкого формату заінтригували багатогранністю декорів та надійністю. Великий розмір плит став беззаперечним плюсом, адже забезпечує швидкий монтаж та мінімізує кількість стиків. Це відмінний варіант для фасадів, стін, підлоги та меблів. Особливе захоплення викликало демонстрація міцності матеріалу, коли по плиті Techlam били ножем, летіли іскри, а поверхня залишалася неушкодженою.

Agrob Buchtal теж не залишився не поміченим. Німецькі міцні керамічні плити, що ідеально підходять для облицювання фасадів, басейнів, сходів та місць великого скупчення людей, теж викликали неабиякий інтерес.

Як офіційний дистриб’ютор BUDZIRKA POLSKA пропонувала найкращі умови співпраці та обмінялася контактами з багатьма зацікавленими архітекторами.

Всі матеріали, представлені BUDZIRKA POLSKA, з цікавістю та захопленням сприймалися європейцями. Дизайнери та архітектори, котрі шукали на виставці нові матеріали та ідеї для своїх проектів, були вражені різноманіттям пропозицій та готовими практичними рішеннями від BUDZIRKA. Сподіваємося, наш стенд допоміг отримати вичерпну інформацію та натхнення для майбутніх проектів.