Fundermax Max Compact Exterior 2.3

На виставці BAU 2023 в Мюнхені компанія Fundermax приємно вразила відвідувачів оновленою екстер’єрною колекцією Max Compact Exterior 2.3, яка стала справжнім відкриттям у сфері дизайну та функціональних екстер’єрних рішень.

HPL панелі Fundermax вже давно зарекомендували себе як високоякісний матеріал для надійного та стильного облицювання зовнішньої частини приміщень. HPL має високу стійкість до атмосферних впливів, ультрафіолетового випромінювання та механічних пошкоджень, що дозволяє йому зберігати свій оригінальний вигляд на протязі багатьох років. Він легко гнеться та піддається нарізанню, тому HPL чудово підходить для складних креативних форм у дизайнерських рішеннях. Завдяки цим властивостям і широкому вибору декорів, продукція Fundermax стала оптимальним вибором для тих, хто прагне до проектування неповторних екстер’єрів.

Цього разу Fundermax продемонстрував нові декори, які розширяють горизонти ідей створення унікальних фасадів та вуличних меблів. Широкий спектр «кам’яних», «дерев’яних» та однотонних декорів беззаперечно оцінять як поціновувачі класичних природних ноток у дизайні, так і симпатики інноваційних підходів. Родзинкою колекції стала матова поверхня Paragon (NP) з низьким рівнем відблиску та захистом від відбитків пальців.

Крім цього, фахівці Fundermax представили 2 маркетингові дизайн-бокси з наочною презентацією оновленої екстер’єрної колекції:

  • Exterior 2.3 | Essential (132 декори з поверхнею NT)
  • Exterior Pro 2.3 | Surface (72 комбінації декорів з різними поверхнями, які включають і нову поверхню NP)

Наша команда допоможе з вибором найбільш відповідних вашим запитам, продуктів Max Compact Exterior 2.3. Звертайтесь до нас!